Sonraki İş Günü Ödeme

Herhangi bir abonelik ya da kurulum ücreti ödemeden, tüm banka ve kredi kartlarından tek bir sözleşme ile sektörünüze ve aylık ciro hacminize göre komisyon oranları ile çalışın. Tüm ödemeleriniz Payamar tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

HAVALE / EFT / PTT / ATM

Kredi kartı kullanım zorunluluğunu ortadan kaldıran Havale Sistemi, bir çok banka ve PTT entegrasyonu ile hizmetinizde. 7/24 çalışan operasyon birimimiz yapılan ödeme isteklerini kontrol eder ve onaylanma sürecini en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlar.

Hızlı ve Güvenli Tahsilat

SMS ve eposta ile link gönderme, API, ortak ödeme sayfası,Payamar ödeme ekranı ve iFrame ile ihtiyacınıza göre banka ve kredi kartlarından 3D güvenlik ile ödeme alabilirsiniz.

Kolay Ödeme Seçenekleri

Türkiye'de faaliyet gösteren birçok kart programına sahip banka ve kredi kartından peşin ve taksitli ödeme alabilirsiniz. Tüm ödemeleriniz Payamar tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır.

3012

Döviz İle Ödeme

Yurt dışı kartlardan EUR, USD, GBP vb. ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan ödeme alabilir, İngilizce ödeme sayfaları ile yabancı müşterilerinizi kaçırmazsınız

Hem Hızlı Hem Güvenli

Müşterilerinize SMS/e-mail ile ödeme linki gönderin, müşteriniz kart bilgilerini girerek ödemesini kolayca tamamlasın! Payamar Kolay Ödeme ile hayat kolaylaşsın!

Tek Tıkla Hayat Çok Kolay

Payamar ile müşterileriniz kart bilgilerini sisteme güvenli bir şekilde kaydetsin, kart bilgilerini tekrar girmeden her alışverişlerini tek tıkla yapsın!

Başarı Hikayenizi Birlikte Oluşturabiliriz

 
Banka ve kredi kartlarından ödeme almak için ihtiyacınız olan her şey Payamar'da!

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak ödemelerin güven içinde ve hızla gerçekleştiği, insanı ve zamanı önemseyen online ödeme sistemleri geliştiren Payamar ile ödemelerinizi almak için birçok seçeneğe sahipsiniz.

- SMS ve ePosta ile ödeme linki gönderin

- Payamar API servisi ile sisteminize entegre edin

- Payamar sistemi ödeme ekranları ile internet tarayıcı üzerinden ödeme alın

- Payamar ortak ödeme sayfasını kullanın

- Payamar ödeme ekranı iFrame kodunu sisteminizde kullanın